ТзОВ «МДМ ЗАХІД»

пропонує великий спектр послуг для вас

Ми виконуємо ґрунтові роботи різних маштабів та ступенів складності у Львові та Львівській області, здійснюємо вантажоперевезення, надаємо послуги оренди техніки і транспорту. За межами Львівської області працюємо за домовленістю.

Наші послуги будуть корисними для тих, хто розпочав будівництво, або тільки збираєтесь це робити. Також наші цільові клієнти – це компанії, які прокладають труби (для газо-, водо-, електропостачання), будують гірськолижні витяги, займаються будівництвом малих та великих об’єктів, дитячих та спортивних майданчиків, ландшафтним дизайном, висадженням садів, облаштуванням дорожнього покриття, укладанням бруківки, наданням комунальних послуг.

Наші переваги в тому, що ми використовуємо сучасну техніку, розміри якої дозволяють виконувати роботи на обмежених територіях. Компанія використовує тільки нові потужні машини.

Наші водії та оператори – досвідчені працівники, які проходили спеціальне навчання. Все це дозволяє виконувати ваші замовлення якісно і вчасно. Працюємо як з малими, так і з великими об’єктами, виконуємо великі об’єми робіт в короткі терміни.

Ми цінуємо кожного клієнта тому завжди дбаємо про те, щоб наша робота була виконана якісно та якнайшвидше.

Вартість робіт розраховується у кожному випадку окремо та залежить від обсягу та складності виконання. Можливість виконання та орієнтовну тривалість та вартість робіт вказує наш працівник виїхавши на об’єкт замовника. Для постійних клієнтів діє система знижок.

Оплату за виконані роботи чи надані послуги приймаємо в будь-якій формі.


Шукаємо партнерів для довготривалої співпраці на взаємовигідних умовах.

Шукаєте надійного підрядника?